ماژول سیسکو GLC | ماژول GLC سیسکو | انواع ماژول سیسکو | فروش ماژول سیسکو

ماژول سیسکو | فروش ماژول سیسکو | قیمت ماژول سیسکو | فایروال سیسکو

ماژول سیسکو | فروش ماژول سیسکو | قیمت ماژول سیسکو | فایروال سیسکو

ماژول سیسکو Cisco SFPlus GLC-SX-MM

ماژول سیسکو | فروش ماژول سیسکو | قیمت ماژول سیسکو | فایروال سیسکو

Device Type: Transceiver module
Form Factor: Plug-in module
Interface (Bus) Type: SFP , mini-GBIC
Connectivity Technology: Wired
Cabling Type: Ethernet 1000Base-SX
Data Link Protocol: Gigabit Ethernet
Data Transfer Rate: 1 Gbps
Max Transfer Distance: 1800 ft
Optical Wave Length: 850 nm
Interfaces: 1 x network, Ethernet 1000Base-SX, LC multi-mode x 2
Compatible Slots: 1 x SFP , mini-GBIC

ماژول سیسکو | فروش ماژول سیسکو | قیمت ماژول سیسکو | فایروال سیسکو

 آرپ آموزش سیسکو اترنت امنیت امنیت شبکه اچ پی ایمن سازی شبکه اینترفیس برندرکس بورد اصلی تتست نفوذ شبکه با بکترک تجهیزات سیسکو تجهیزات شبکه ترانک تست نفوذ تعمیرات سیسکو دات وان ایکس رایت اریز روتر روتر سیسکو ساب اینترفیس سرور سوئیچ سوئیچ سیسکو سوئیچ پی او ای سوئیچ کاتالیست سیسکو سوئیچینگ سوئیچ ۲۹۶۰ سیسکو سی سی ان ای سی سی ان پی فروش سیسکو لگراند مادربور ماژول محصولات شبکه میکروتیک نگزنس هایپر ترمینال وایرلس وی لن ویپ پوتی کانفیگ گیگابایت اترنتآرپ آموزش سیسکو اترنت امنیت امنیت شبکه اچ پی ایمن سازی شبکه اینترفیس برندرکس بورد اصلی تتست نفوذ شبکه با بکترک تجهیزات سیسکو تجهیزات شبکه ترانک تست نفوذ تعمیرات سیسکو دات وان ایکس رایت اریز روتر روتر سیسکو ساب اینترفیس سرور سوئیچ سوئیچ سیسکو سوئیچ پی او ای سوئیچ کاتالیست سیسکو سوئیچینگ سوئیچ ۲۹۶۰ سیسکو سی سی ان ای سی سی ان پی فروش سیسکو لگراند مادربورت امنیت امنیت شبکه اچ پی ایمن سازی شبکه اینترفیس برندرکس بورد اصلی تتست نفوذ شبکه با بکترک تجهیزات سیسکو تجهیزات شبکه ترانک تست نفوذ تعمیرات سیسکو دات وان ایکس رایت اریز روتر روتر سیسکو ساب اینترفیس سرور سوئیچ سوئیچ سیسکو سوئیچ پی او ای سوئیچ کاتالیست سیسکو سوئیچینگ سوئیچ ۲۹۶۰ سیسکو سی سی ان ای سی سی ان پی فروش سیسکو لگراند مادربور ماژول محصولات شبکه میکروتیک نگزنس هایپر ترمینال وایرلس وی لن ویپ پوتی کانفیگ گیگابایت اترنتآرپ آموزش سیسکو اترنت امنیت امنیت شبکه اچ پی ایمن سازی شبکه اینترفیس برندرکس بورد اصلی تتست نفوذ شبکه با بکترک تجهیزات سیسکو تجهیزات شبکه ترانک تست نفوذ تعمیرات سیسکو دات وان ایکس رایت اریز روتر روتر سیسکو ساب اینترفیس سرور سوئیچ سوئیچ سیسکو سوئیچ پی او ای سوئیچ کاتالیست سیسکو سوئیچینگ سوئیچ ۲۹۶۰ سیسکو سی سی ان ای سی سی ان پی فروش سیسکو لگراند مادربور ماژول محصولات شبکه میکروتیک نگزنس هایپر ترمینال وایرلس وی لن ویپ پوتی کانفیگ گیگابایت اترنت
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید