خانه / کل مقالات / ماژول سیسکو GLC | ماژول GLC سیسکو | انواع ماژول سیسکو | فروش ماژول سیسکو
ماژول سیسکو GLC | ماژول GLC سیسکو | انواع ماژول سیسکو | فروش ماژول سیسکو
ماژول سیسکو GLC | ماژول GLC سیسکو | انواع ماژول سیسکو | فروش ماژول سیسکو

ماژول سیسکو GLC | ماژول GLC سیسکو | انواع ماژول سیسکو | فروش ماژول سیسکو

ماژول سیسکو GLC | ماژول GLC سیسکو | انواع ماژول سیسکو | فروش ماژول سیسکو

ماژول سیسکو Cisco SFPlus GLC-SX-MM

Device Type: Transceiver module
Form Factor: Plug-in module
Interface (Bus) Type: SFP , mini-GBIC
Connectivity Technology: Wired
Cabling Type: Ethernet 1000Base-SX
Data Link Protocol: Gigabit Ethernet
Data Transfer Rate: 1 Gbps
Max Transfer Distance: 1800 ft
Optical Wave Length: 850 nm
Interfaces: 1 x network, Ethernet 1000Base-SX, LC multi-mode x 2

ماژول سیسکو GLC | ماژول GLC سیسکو | انواع ماژول سیسکو | فروش ماژول سیسکو

ماژول سیسکو GLC | ماژول GLC سیسکو | انواع ماژول سیسکو | فروش ماژول سیسکو

Compatible Slots: 1 x SFP , mini-GBIC

آرپ آموزش سیسکو اترنت امنیت امنیت شبکه اچ پی ایمن سازی شبکه اینترفیس برندرکس بورد اصلی تتست نفوذ شبکه با بکترک تجهیزات سیسکو تجهیزات شبکه ترانک تست نفوذ تعمیرات سیسکو دات وان ایکس رایت اریز روتر روتر سیسکو ساب اینترفیس سرور سوئیچ سوئیچ سیسکو سوئیچ پی او ای سوئیچ کاتالیست سیسکو سوئیچینگ سوئیچ ۲۹۶۰ سیسکو سی سی ان ای سی سی ان پی فروش سیسکو لگراند مادربور ماژول محصولات شبکه میکروتیک نگزنس هایپر ترمینال وایرلس وی لن ویپ پوتی کانفیگ گیگابایت اترنترپ آموزش سیسکو اترنت امنیت امنیت شبکه اچ پی ایمن سازی شبکه اینترفیس برندرکس بورد اصلی تتست نفوذ شبکه با بکترک تجهیزات سیسکو تجهیزات شبکه ترانک تست نفوذ تعمیرات سیسکو دات وان ایکس رایت اریز روتر روتر سیسکو ساب اینترفیس سرور سوئیچ سوئیچ سیسکو سوئیچ پی او ای سوئیچ کاتالیست سیسکو سوئیچینگ سوئیچ ۲۹۶۰ سیسکو سیوزش سیسکو اترنت امنیت امنیت شبکه اچ پی ایمن سازی شبکه اینترفیس برندرکس بورد اصلی تتست نفوذ شبکه با بکترک تجهیزات سیسکو تجهیزات شبکه ترانک تست نفوذ تعمیرات سیسکو دات وان ایکس رایت اریز روتر روتر سیسکو ساب اینترفیس سرور سوئیچ سوئیچ سیسکو سوئیچ پی او ای سوئیچ کاتالیست سیسکو سوئیچینگ سوئیچ ۲۹۶۰ سیسکو سی سی ان ای سی سی ان پی فروش سیسکو لگراند مادربور ماژول محصولات شبکه میکروتیک نگزنس هایپر ترمینال وایرلس وی لن ویپ پوتی کانفیگ گیگابایت اترنترپ آموزش سیسکو اترنت امنیت امنیت شبکه اچ پی ایمن سازی شبکه اینترفیس برندرکس بورد اصلی تتست نفوذ شبکه با بکترک تجهیزات سیسکو تجهیزات شبکه ترانک تست نفوذ تعمیرات سیسکو دات وان ایکس رایت اریز روتر روتر سیسکو ساب اینترفیس سرور سوئیچ سوئیچ سیسکو سوئیچ پی او ای سوئیچ کاتالیست سیسکو سوئیچینگ سوئیچ ۲۹۶۰ سیسکو سی سی ان ای سی سی ان پی فروش سیسکو لگراند مادربور ماژول محصولات شبکه میکروتیک نگزنس هایپر ترم

درباره‌ی admin

شرکت شبکه نگار فراز از سال 1385 فعاليت خود را با هدف ارائه خدمات در زمينه شبکه هاي کامپيوتري و اينترنت آغازنمود. شرکت Cisco Negar با تکيه بر تجربه و دانش فني چندين ساله مؤسسين خود در حوزه هاي گوناگون تکنولوژي درسطوح ملي ، و نيز همياري جمعي از متخصصان ونخبگان زبده صنعت فن آوري ارتباطات واطلاعات ، کار خود را با ارائه خدمات مشاوره ، راه حل هاي جامع شبکه ، طراحي ، اجراء وپشتيباني ، تامين بهنگام تجهيزات تخصصي و فوق تخصصي شبکه در قالب پيشرفته ترين و بروزترين تجهيزات فعال و غير فعال شبکه از بهترين مارکهاي دنيا همچون Cisco ,Hp , Foundry , از رده تجهيزات اکتيو وNexans, Brand-rex,،3Mاز رده تجهيزات پسيو ادامه داد. در سالهای اخير اين شرکت عمده فعاليت خود را بر روي توزيع محصولات سيسکو متمرکز نموده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *