خانه / اخبار روز / چگونه باتری گوشی خود را در کمتر از یک دقیقه شارژ کنیم؟

چگونه باتری گوشی خود را در کمتر از یک دقیقه شارژ کنیم؟

آیا این امکان وجود دارد صفر تا ۱۰۰ درصد باتری گوشی هوشمند خود را در کمتر از یک دقیقه شارژ کرد؟

به گزارش موبنا، کارشناسان می‌گویند که می‌توان این کار را انجام داد. ولی برای آن باید از یک باتری ویژه در گوشی خود استفاده کنید که به صورت مستقیم از طریق سوراخ‌هایی باتری به بدنه گوشی متصل شود. در دو سر این سوراخ‌ها سیم‌های مسی متصل می‌شوند تا ارتباط را برقرار کنند و سرانجام از یک شارژر با توان ۲۰۰ وات استفاده می‌شود.

برای آسان‌تر شدن این کار شرکت StoreDot هم فناوری جدیدی ارایه کرده است. این شرکت یک سیستم شارژ مخصوص دارد که باعث می‌شود باتری گوشی هوشمند شما ۲۰۰ برابر سریع‌تر شارژ شود.

این شرکت در حالت آزمایشگاهی نشان ملکول‌های جدیدی را ارایه کرده است که می‌توانند یک نوع ویژه از باتری‌های لیتیوم-یونی را با سرعت بسیار بالا شارژ کنند. با این فرآیند حتی می‌توان باتری گوشی که کاملا خالی شده است را در ۳۰ ثانیه به طور کامل شارژ کرد که البته این اتفاق بسته به نوع شارژی که استفاده می‌کنید تغییر می‌کند.

شرکت StoreDot برای انجام این کار از شارژر ۵۰ آمپری استفاده می‌کند که این شارژر به طور معمول می‌تواند همه باتری‌ها را در کمتر از ۶ دقیقه شارژ کند. سرعت این شارژر نسبت به مدل‌های کنونی ۲۰ برابر بیشتر است.

درباره‌ی admin

شرکت شبکه نگار فراز از سال 1385 فعاليت خود را با هدف ارائه خدمات در زمينه شبکه هاي کامپيوتري و اينترنت آغازنمود. شرکت Cisco Negar با تکيه بر تجربه و دانش فني چندين ساله مؤسسين خود در حوزه هاي گوناگون تکنولوژي درسطوح ملي ، و نيز همياري جمعي از متخصصان ونخبگان زبده صنعت فن آوري ارتباطات واطلاعات ، کار خود را با ارائه خدمات مشاوره ، راه حل هاي جامع شبکه ، طراحي ، اجراء وپشتيباني ، تامين بهنگام تجهيزات تخصصي و فوق تخصصي شبکه در قالب پيشرفته ترين و بروزترين تجهيزات فعال و غير فعال شبکه از بهترين مارکهاي دنيا همچون Cisco ,Hp , Foundry , از رده تجهيزات اکتيو وNexans, Brand-rex,،3Mاز رده تجهيزات پسيو ادامه داد. در سالهای اخير اين شرکت عمده فعاليت خود را بر روي توزيع محصولات سيسکو متمرکز نموده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *